I LOVE HER. Obsługa prawna filmu

Kancelaria pomagała od strony prawnej przy produkcji filmu I LOVE HER

I LOVE HER - Nowy film Darii Petrenko (Darya Perelay) opowiada historię młodej dziewczyny Natalii - muzyka, która przeprowadza się do wielkiego miasta w poszukiwaniu sławy i kariery. Znajduje jednak coś jeszcze: miłość Anny. Natalia i Anna pochodzą z różnych środowisk, Natalia jest muzykiem i piosenkarką, Anna jest głuchoniema.

 

I LOVE HER powstaje w oparciu o film krótkometrażowy pod tym samym tytułem (2013), który wyświetlany był na wielu festiwalach, między innymi Festival International Entr'2 Marches (Cannes film festival), San Francisco International LGBTQ Film Festival, Boston LGBT Film Festival. Frameline39. 

 

Oficjalna Strona Filmu 

 

Kancelaria miała przyjemność pomagać produkcji Filmu od strony prawnej. 

 

Między innymi przygotowaliśmy kontrakty z aktorami, odtwórcami głównych ról, a także analizowaliśmy z punktu widzenia prawa własności intelektualnej kwestie związane ze scenografią filmu oraz prawne aspekty użycia niektórych rekwizytów filmowych. 

 

Cieszymy się, że mogliśmy wziąż udział w tym ciekawym projekcie. Trzymamy kciuki za powodzenie filmu i nie możemy doczekać się efektu końcowego.