Produkcja filmowa obsługa prawna

Film Commission Poland umieściła Kancelarię na liście kancelarii zajmujących się praktyką w branży produkcji filmowej.

Polska Komisja Filmowa jest organizacją non-profit powołaną do życia w 2012 roku w celu zwiększenia rozpoznawalności Polski i jej regionów jako atrakcyjnych lokacji filmowych oraz efektywnego wykorzystania potencjału polskiego sektora audiowizualnego. Komisja ma trzy główne zadania: koordynację pracy krajowych i regionalnych jednostek, by przyciągnąć do Polski zagraniczne produkcje filmowe; dbanie o spójność promocji potencjału audiowizualnego za granicą; i zapewnienie wsparcia produkcjom zagranicznym na terenie Polski.

Polska Komisja Filmowa działa w ramach Fundacji Polskie Centrum Audiowizualne ( FPCA ), instytucji założonej w celu ciągłego rozwoju i wzmacniania niezależnej produkcji, polskiego kina i branży filmowej. PKF zostało powołane i jest wspierane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), Stowarzyszenie Filmowców Polskich (SFP) i Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych (KIPA). Polska Komisja Filmowa współpracuje na co dzień z wszystkimi czterema instytucjami.

 

Kancelaria Krüger & Partnerzy znalazła się wsród wskazanych przez Polską Komisję Filmową kancelarii prowadzących praktykę w branży filmowej. 

 

Dział PRAWO na stronie Polskiej Komisji Filmowej