Kancelaria

Nie lekceważymy żadnej sprawy. Wierzymy w powodzenie każdej, której prowadzenia się podejmujemy.

Kancelaria specjalizuje się w praktyce procesowej, zarówno w sprawach karnych, jak i w sporach sądowych w sprawach cywilnych i gospodarczych.

Kancelaria była dwukrotnie wyróżniona przez Global Law Experts, jako rekomendowana w Polsce kancelaria w dziedzinie procesów sądowych (litigation), a branżowe portale polskiprawnik.pl oraz rynekprawniczy.pl wyróżniły naszą kancelarię, jako jedną z trzech w Polsce, a jedyną z Poznania, jako rekomendowaną w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu. 

We wszystkich prowadzonych sprawach Kancelaria Adwokacka Krüger & Partnerzy kieruje się wartościami takimi jak rzetelność, zaufanie, profesjonalizm, dyskrecja oraz zachowanie zasad etyki zawodowej, a w szczególności zachowania tajemnicy adwokackiej.

W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na specyfikę działalności i branży klienta, starając się by proponowane przez nas rozwiązania prawne i procesowe odpowiadały ich potrzebom. Znajomość i zrozumienie biznesu klienta stanowi dla nas klucz do efektywnej i skutecznej pomocy prawnej.

Nie boimy się wyzwań, podejmując się prowadzenia spraw trudnych, także o charakterze precedensowym. We wszystkich sprawach zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do klienta i jego sprawy, a specjalistyczny charakter Kancelarii pozwala na taką specyfikę pracy.

Masz pytania?

T: 61 222 47 48

E: office@krugerlegal.com